Największy na Śląsku serwis podwykonawczy. Serwis Laptopów, Serwis Drukarek, Katowice, Ruda Śląska i w miastach ościennych.
Zadzwoń do nas: 32-700-32-16

O nas

Regionalne Centrum Serwisowe  jest największym na Śląsku przedsiębiorstwem podwykonawczym sektora prywatnego.
Wychodząc naprzeciw stale rosnącym oczekiwaniom technologicznym i kompetencyjnym stawianym przez zleceniodawców.  RCS skupia się na rozwoju kompetencyjnym oraz wdraża innowacyjne rozwiązania technologiczne.  Dzięki temu  skutecznie konkuruje z innymi tego typu podmiotami.
Oferta Firmy skierowana jest także do  klientów indywidualnych, przedsiębiorców,   oraz organizacji. Szerokie i udokumentowane kompetencje  jak i doświadczenie w realizacji wielu projektów z obszaru ICT stawiają ją w gronie cenionych partnerów biznesowych.

Regionalne Centrum Serwisowe posiada 16-letnie doświadczenie w dostarczaniu profesjonalnych usług, z powodzeniem konkurując z innymi podmiotami. Firma świadczy usługi w pełnym zakresie: od opracowania koncepcji i zaprojektowania rozwiązania, doboru optymalnej technologii, poprzez wdrożenie, aż po opiekę serwisową i konsultacje czy szkolenia.  Jest jednym z największych dostawców usług serwisowych, utrzymania infrastruktury i szkoleń informatycznych w regionie.

Dzięki swej infrastrukturze, zdobywanemu przez lata doświadczeniu przy realizacji wielu wdrożeń oraz licznemu zespołowi inżynierów, RCS gwarantuje swoim Klientom stałą i niezawodną realizację usług w modelu outsourcingu.
Klientom oferujemy pełen zakres usług, gwarantujący sprawne działanie ich systemów informatycznych. Zapewniamy pełną funkcjonalność zasobów IT,  zarówno sprzętu komputerowego, oprogramowania,  jak i infrastruktury informatycznej firmy.
Doświadczenie i kompetencje naszych konsultantów potwierdzają liczne certyfikaty.

Tworzymy zespół o nieszablonowym podejściu do otrzymanych zadań. Liczy się dla nas orientacja na klienta, współpraca, przedsiębiorczość oraz kreatywność.  Naszym priorytetem są długofalowe relacje z klientami. Wymieniamy się doświadczeniami, cenimy nowatorskie pomysły, wspieramy ideę rozwoju osobistego co pozwala na działania skuteczne i z inwencją.  Działamy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi, budując silną markę oraz reputację na rynku.  Tworzymy dzięki temu trwałe, oparte na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu potrzeb relacje z klientami,  partnerami biznesowymi jak i zleceniodawcami.

Kontakt

Ruda Śląska
ul. Wolności 92
Telefon: 32 700 32 16
Telefon kom.: 796 998 829

Katowice
Oddział przeniesiony
Telefon: 32 258 16 16
Telefon kom.: 796 998 825
www: http://www.rcs.biz.pl
Email: serwis@rcs.biz.pl

Ruda Śląska