Największy na Śląsku serwis podwykonawczy. Serwis Laptopów, Serwis Drukarek, Katowice, Ruda Śląska i w miastach ościennych.
Zadzwoń do nas: 32-700-32-16

Square Trade Poland

Regionalne Centrum Serwisowe podjęło współpracę z firmą Square Trade Poland Sp. z o.o.

Przedmiotem umowy jest stała współpraca Stron polegająca na świadczeniu przez Serwis  RCS usług: ekspertyz, napraw i wymian na nowy sprzętu elektronicznego na rzecz SQTP.

Square Trade Poland to renomowana, międzynarodowa spółka działająca w branży usług,  produktów finansowych i nowoczesnych rozwiązań z zakresu szeroko rozumianego outsourcingu.
Główny produkt spółki jest oparty na  sprawdzonym mechanizmie dotyczącym sprzedaży przedłużonej gwarancji jakości produktów z branży IT/Telco/Electro.

Firma  Square Trade Poland wprowadziła na rynek polski, nowy produkt, o nazwie „EasyProtect Extended Warranty”

Serwis laptopów dla Easy Protect Extended Warranty

„EasyProtect Extended Warranty” jest absolutnie nowoczesnym i uniwersalnym rozwiązaniem, stanowiącym doskonałą odpowiedź na zapotrzebowanie  branży sprzętu IT/Telco/Electro w zakresie opieki i asekuracji sprzętu. To  nic innego jak  przedłużona gwarancja udzielana w zakresie tożsamym z gwarancją jakości producenta sprzętu. Ma charakter globalny i jest realizowania praktycznie w każdym miejscu na świecie.
„EasyProtect Extended Warranty”  jest dostępny w wybranych i wyspecjalizowanych punktach  handlowych zajmujących się sprzedażą sprzętu branży IT/Telco/Electro a w szczególności sprzętu komputerowego.

 

Kontakt

Ruda Śląska
ul. Wolności 92
Telefon: 32 700 32 16
Telefon kom.: 796 998 829

Katowice
Oddział przeniesiony
Telefon: 32 258 16 16
Telefon kom.: 796 998 825
www: http://www.rcs.biz.pl
Email: serwis@rcs.biz.pl

Ruda Śląska